Špecialisti na laserové #gravírovanie a rezanie

Sme mladá a dynamická spoločnosť ponúkajúca služby laserového rezania a gravírovania rôznych materiálov na mieru. Vyrábame čokoľvek od sign-makingu, cez prototypy až po umeleckú tvorbu. Prednosťou tejto technológie je najmä presnosť a trvácnosť.

Na prediskutovanie Vašich požiadaviek a nápadov prosím kontaktujte tím našich dizajnérov a laserových špecialistov.

Ako Vám vieme pomôcť?

Rýchlosť služieb

Odpovieme Vám do 24 hodín od zadania dopytu. Doba výroby Vášho produktu závisí od objemu výroby a použitých materiálov. Váš produkt Vám dodáme do 2 dní od jeho vyhotovenia.

 

Naše služby

Špičková technológia

Každý Váš produkt je vyrábaný vysoko kvalitnými strojmi s maximálnou veľkosťou gravírovacej alebo rezacej plochy 725x430 mm. Je len na Vás akú veľkosť a množstvo produktov potrebujete.

Inšpirujte sa

Cenovo konkurenčné ponuky

Odlišujeme sa od ostaných spoločností venujúcich sa práci s laserom. Rozumieme tomu, že rôzni ľudia majú odlišné požiadavky, a preto získajte cenovú ponuku ušitú na mieru priamo Vášmu produktu.

Zadajte dopyt

Ako to #funguje

2.

Spolupracujeme s Vami, aby bol výsledný produkt podľa Vašich predstáv

Pozrieme sa ako Vám presne vieme pomôcť. Vypracujeme Vám cenovú ponuku na základe špecifikácií Vášho produktu. 

 

1.

Pošlite nám Vaše podklady

Príprava grafických dokumentov je prvým dôležitým krokom k vyhotoveniu úspešného produktu pomocou laserového gravírovania a rezania. Taktiež nám môžete zaslať čokoľvek iné, čím nám špecifikujete, čo potrebujete.

 

3.

Vyrobíme Vám to!

Keď ste so všetkým spokojný, okamžite začíname s výrobou. Výroba je veľmi rýchla, sami budete prekvapený. Dodržíme Váš termín. 

Volajte #a píšte

0940 436 975  info@gravitech.sk

Máte ďalšie otázky?  Prezrite si  galériu prác našich klientov