Špecialisti na laserové #gravírovanie a rezanie

Sme mladá a dynamická spoločnosť ponúkajúca služby laserového rezania a gravírovania rôznych materiálov na mieru. Vyrábame čokoľvek od sign-makingu, cez prototypy až po umeleckú tvorbu. Prednosťou tejto technológie je najmä presnosť a trvácnosť.

Na prediskutovanie Vašich požiadaviek a nápadov prosím kontaktujte tím našich dizajnérov a laserových špecialistov.

Ako Vám vieme pomôcť?

Rýchlosť služieb

Odpovieme Vám do 24 hodín od zadania dopytu. Doba výroby Vášho produktu závisí od objemu výroby a použitých materiálov. Váš produkt Vám dodáme do 2 dní od jeho vyhotovenia.

 

Naše služby

Špičková technológia

Každý Váš produkt je vyrábaný vysoko kvalitnými strojmi s maximálnou veľkosťou gravírovacej alebo rezacej plochy 725x430 mm. Je len na Vás akú veľkosť a množstvo produktov potrebujete.

Inšpirujte sa

Cenovo konkurenčné ponuky

Odlišujeme sa od ostaných spoločností venujúcich sa práci s laserom. Rozumieme tomu, že rôzni ľudia majú odlišné požiadavky, a preto získajte cenovú ponuku ušitú na mieru priamo Vášmu produktu.

Zadajte dopyt

Ako to #funguje

2.

Spolupracujeme s Vami, aby bol výsledný produkt podľa Vašich predstáv

Pozrieme sa ako Vám presne vieme pomôcť. Vypracujeme Vám cenovú ponuku na základe špecifikácií Vášho produktu. 

 

1.

Pošlite nám Vaše podklady

Príprava grafických dokumentov je prvým dôležitým krokom k vyhotoveniu úspešného produktu pomocou laserového gravírovania a rezania. Taktiež nám môžete zaslať čokoľvek iné, čím nám špecifikujete, čo potrebujete.

 

3.

Vyrobíme Vám to!

Keď ste so všetkým spokojný, okamžite začíname s výrobou. Výroba je veľmi rýchla, sami budete prekvapený. Dodržíme Váš termín. 

Volajte #a píšte

0940 436 975  info@gravitech.sk

Čo hovoria #naši zákazníci...

“Krásna práca! Výborná komunikácia, rýchle a seriózne jednanie.”

“Produkt, ktorý som si zadala vyrobiť bol kvalitne vyhotovený. Zároveň mi boli ponúknuté viaceré varianty vyhotovenia tak, aby produkt vyzeral čo najkvalitnejšie.”

"Neuveriteľná ochota, jedinečný prístup, TOP kvalita, telepatická komunikácia, jednoducho NAJLEPŠÍ!"

“Za ich najväčšiu prednosť vnímam hlavne to, že sú ochotní vyrobiť aj individuálne kúsky a neberú zákazky len pri veľkom počte ako to robia ostatní, čo majú stroje ako oni. Ďalej je to ochota a tiež individuálny prístup.”

“Rozhodne odporúčam využiť služby spoločnosti Gravitech.”

“Som veľmi rada, že som sa rozhodla práve pre Gravitech, pretože s výsledkom som bola nadočakávanie spokojná. Celková spolupráca bola skvelá.”

“Boli veľmi ochotní, jednanie bolo profesionálne a rýchle, a majú kreatívny prístup k návrhom, čo mi veľmi pomohlo.”

“Skvelá komunikácia a rýchle dodanie. Určite odporúčam.”

“Ďakujem za naozaj expresné vybavenie mojej objednávky "na poslednú chvíľu". Poďakovanie rodičom je posledný kúsok do našej svadobnej skladačky.”

Máte ďalšie otázky?  Prezrite si  galériu prác našich klientov