Svadba

 
Svadobné oznámenia Poďakovania rodičom
Svadobné vešiaky Darčeky pre hostí
Svadobné pečiatky Vyrezávané menovky
Gravírované poháre Drevené albumy
Drevené manžetové gombíky Drevené knihy hostí
Drevené motýliky Bežné tlačoviny
   

Zároveň zabezpečujeme aj klasické tlačiarenske služby akými je tlač svadobných oznámení, menoviek, zasadacích poriadkov, nalepovacích etikiet, menu lístkov, svadobných novín a iné. 

Váš svadobný deň je len Váš
Ponúkame Vám širokú škálu svadobných produktov vyrobených na mieru ako sú svadobné oznámenia, pečiatky, svadobné poďakovania a mnohé iné. 

Je len na Vás čo prispeje k výnimočnosti Vášho veľkého dňa. Zabezpečíme Vám svadobné oznámenia od jednoduchých až po špeciálne vyrezávané. Výnimočnosť pozvania na Vašu svadbu môžete zvýrazniť opečiatkovaním Vášho emblému na obálku oznámenia. Pečiatku môžete taktiež použiť na pečiatkovanie etikiet na víno, iný alkohol alebo krabíc s výslužkami.

Svadobné šaty a oblek si zaveste na biele alebo drevené svadobné vešiaky, na ktorých môžu byť vygravírované napríklad Vaše mená alebo dátum svadby. Manžetové gombíky, mužský šperk, vo výnimočnom drevenom prevedení ladiaci s dreveným motýlikom.

Usaďte hostí za stoly s vyrezávanými papierovými alebo drevenými menovkami, ktoré môžu byť zároveň aj darčekom pre svadobných hostí. S úctou poďakujte rodičom a pripite si na spoločný manželský život gravírovanými pohármi. Počas svadobnej zábavy Vám môžu hostia zvečniť srdečné priania ich zapísaním do svadobnej kroniky, ktorá bude milou spomienkou na tento výnimočný deň, kedykoľvek si ju prečítate.