Pečiatky

Samonamáčacie pečiatky Svadobné pečiatky
Klasické drevené pečiatky Pečiatky na pečenie
Reliéfne suché pečiatky Kreatívne pečiatky
Gumový odtlačok  

Kreatívne pečiatky majú všestranné využitie. Použitím rôznych farieb sú vhodné napríklad na aplikáciu na papier, textil, hlinu a ďalšie materiály.

Svadobými pečiatkami si môžete personalizovať svadobné oznámenia, obálky, etikety na víno, výslužky a iné. 

Pečiatkami môžete taktiež dozdobiť suché nekysnuté pečivo akými sú keksíky a sušienky, marcipánové alebo iné poťahovacie hmoty. 

 

Uľahčite si prácu používaním pečiatok
Výroba širokej škály pečiatok ako sú samonamáčacie, reliéfne, klasické drevené a rôzne iné kreatívne, každá presne podľa Vašich predstáv.

Prečo si neuľahčiť prácu vysokokvalitnými pečiatkami TRODAT, ktoré Vás určite nesklamú? Vyrobíme Vám pečiatky na mieru. Na výber je široká škála textových alebo dátumových pečiatok. Stačí, keď nám napíšete o akú veľkosť pečiatky máte záujem, text, logo alebo obrázok, čo má byť na pečiatke a my ju pre Vás vyhotovíme. Dodržíme Váš termín. Pre rýchle objednanie môžete navštíviť aj razitko.cz. Využitie pečiatok je v bežnom obchodnom styku, v kanceláriách, vo výrobe, v priemysle, atď.

Zároveň Vám ponúkame kompletný servis pečiatok ako je výroba grafiky pečiatok na mieru, doplnenie atramentu, výmena štočku (gumičky) a iné. 

Štandardne máme k dispozícii kvalitné základné pečiatkové farby na aplikáciu na papier. Ďalšie špeciálne pečiatkové farby Vám zabezpečíme podľa konkrétnych požiadaviek (aplikácia na papier, na kovy, na plasty, potravinárske farby, UV farby, na savé alebo nesavé materiály a iné).