Obrazy z Vašich fotografií

Fotoobraz do dreva Fotoobraz do mramoru
Fotoobraz do hliníku Darčeky s vlastnou fotkou

 

 

Oživte svoju domácnosť, kanceláriu či iný reprezentatívny priestor
Jedinečné prevedenie Vašich fotografií na rôznych moderných materiáloch akými sú drevo, hliník, mramor a mnohé iné. Obrazy sú ideálnym tipom aj ako darček pre Vašich blízkych. Pridaním textu môžete navyše vytvoriť jedinečné venovanie.

Gravírovaný obraz do dreveného masívu vyniká zachovaním si prírodnej drevenej štruktúry a vône dreva. Vyhotovený obrázok hrá teplými odtienmi hnedej. Na obraze vidíte a cítite hmatom jemný 3D efekt, ktorý vzniká gravírovaním Vašej fotografie. Obraz sa vyrába kombináciou precíznej ručnej práce opracovania dreveného masívu a špičkových technológií.

Gravírovaný obraz na hliník je skutočne moderným prevedením Vašich fotiek, ktoré dodajú Vášmu interiéru výnimočnosť. Vyhotovený obrázok je v odtieňoch šedej.

Ďalšími materiálmi, ktoré môžu byť použité na aplikáciu fotografii gravírovaním sú preglejka, mramor, žula, hliník rôznych farieb (zlatý, prírodný kovový), plexisklo, koža, látka a iné. Všetky obrazy sa vyrábajú gravírovaním pomocou špičkových technológií, na ktoré nie sú použité žiadne farby, čím výrazne šetríme životné prostredie.